گلدان سنگی

گلدان سنگی

گلدانهای سنگی: استفاده از سنگ طبیعی در دکوراسیون داخلی منزل، یادآور فضای گرم و دلنشین طبیعت و زمین است سنگ طبیعی از دوام و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است.

سنگ ها، از جمله محصولاتی به شمار می روند که ویژگی ها و کاربردهای گوناگونی دارند. آنان از سال های بسیار دور در امور زیبا سازی و همین طور محکم کاری، سازه ها کار گرفته می شدند. امروزه نیز در کنار موارد استحکام بخشیدن به مکان های خاص، از آن در ایجاد فضایی زیبا نیز استفاده می کنند که بخشی از آن ها، گلدان ها می باشند.

گلدان های سنگی به دلیل کاربرد آن در فضای داخلی خانه از سنگ های براق و صیقلی مرمر ساخته می شود. این گلدان ها سطح براق، صیقلی و درخشانی دارند که به کار بردن این گلدان ها همراه با گل های مینیاتوری جلوه زیبایی به فضای درونی خانه می دهد.

این محصول، به دلیل داشتن زیبایی خیره کننده، یکی از مجلل ترین گلدان ها هستند. در حال حاضر، از قطعه سنگ های بزرگ و کوچک (ریز و بریده شده) گلدان هایی چشم نواز تولید می نمایند که در کنار آن، از مواد اولیه گوناگونی مانند پلیمرها نیز استفاده می گردد. گلدان های سنگی کوچک طرح های متنوع و زیبایی دارد که هر کدام دارای رنگ های روشن و تیره می باشند. گلدان های سنگی کوچک طراحی ظریف و بی نظیری دارند که بر روی آنها اشکال متنوع و رنگی حکاکی شده است. همان طور که بیان کردیم گلدان های سنگی کوچک از سنگ های مرمر براقی ساخته شده است به همین دلیل از آن به عنوان گلدانهای  دکوری و رومیزی در فضای داخلی استفاده می شود. با به کار بردن گلدان های سنگی کوچک می توان جلوه زیباتری به طراحی فضای درونی خانه داد..

اگر باغچه ای بزرگ و گلخانه ای در حیاط تان دارید، می توانید از این نوع کالا برای ایجاد فضایی قشنگ تر کار بگیرید. گفتنی است که اکثر سنگ های موجود در ایران، قابلیت تبدیل شدن به گلدان ها را دارا می باشند. این سنگ ها به دلیل مزیت های متفاوتی را که دارند، در این راستا استفاده می گردند.

یکی از گزینه ها مطلوبی که بسیاری از سازندگان گلدان ها به آن توجه دارند، همین سنگ ها هستند که در کنار محکمی، جلوه ای خاص هم به مکان های گوناگون می دهند در واقع می توان گلدان سنگی را بر روی میز جلو مبلی  اشپزخانه ، میز ناهار خوری و یا حتی در فضای اداری نیز بر روی میز کار قرار داد. می توان گلدان های سنگی کوچک در رنگ های مختلف را بر پشت پنجره یا بالای قفسه کتاب قرار داد. گلدان های سنگی کوچک را می توان روی اپن آشپزخانه در فاصله های کم و یکدست چید تا از این طریق طبیعت را به دل آشپزخانه کشاند…

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
X