نحوه خرید و فروش ظروف مسی

همه می دانیم که ظروف مسی از گذشته تا به حال جایگاه مهمی را در میان مردم داشته است و اکثر مردم در ظرف های مسی غذا پخت میکردند. مراحل ساخت این ظروف گران بها از قدیم الایام تا کنون همیشه به یک شکل بوده است. و تمامی افراد که در گام ها و مراحل جزئی آن دست داشته اند از جمله مسگران مشقت فراوانی را برای ساخت و زیبا سازی این ظروف به جان می خرند.

همان طور که میدانیم مس و یون های آن باعث سلامتی و پیشگیری از انواع بیماری ها می شود، یکی از مهمات زندگی انسان به شمار می رود. مراحل ساخت این ظروف آسان و راحت نیست بلکه تنها مسگرهای با تجربه و قدیمی ظروف مسی عالی را به ما تحویل می دهند. با ……. فلان همراه باشید تا مراحل تهیه این ظروف ارزشمند را به شما نشان دهیم.

مراحل اولیه ساخت و تبدیل این فلز به ورق آن یکسان است اما مراحل بعدی کمی متفاوت خواهد بود زیرا هر ظرف ریتم خاص خود را دارد.

برای ساخت و تولید ظروف مسی به ورق های مسی بزرگ و صیقلی نیاز داریم. بنابراین در مرحله بعدی به چکش کاری سرد و گرم می رسیم.

مراحل اصلی ساخت محصولات مسی:

۱_ چکش کاری ورق های مس و شکل دادن به آنها

۲_ شکل دادن به لبه ظروف و ایجاد فرورفتگی

۳_ فاصله گذاری و بازکردن دندان ها

۴_ بستن و سفت کاری

۵- حرارت دادن و دوباره چکش زدن

معدن مس ایران در ۵۰ کیلومتری جنوب سرچشمه قرار دارد. مشهورترین معدن مس جهان و ایران معدن مس سرچشمه است که بر روی کمربند جهانی مس قرار دارد.

معدن مس میدوک در شهرستان های استان کرمان واقع شده. لاچاه نام قدیم بود اما با گذشت زمان این نام تغییر کرد.

 

نحوه خرید و فروش ظروف مسی

نحوه خرید و فروش کالا از طریق سایت های اینترنتی و اطمینان از کالا و نحوه معامله یکی از دغدغه های اکثر خریداران است. اما ما با ارائه راه حل خود در ظروف مسی شما را از این نگرانی راحت می کنیم.

هرچند سایت هایی وجود دارد که از اعتماد مردم سوء استفاده می کنند و به این شیوه با کلاهبرداری و فریب مردم اقدام به فروش کالا های نااصل و بنجل می نمایند و یا بدون تحویل کالا اقدام به دریافت وجه می کنند. اما روش ما در خرید وفروش ظروف مسی تک به ترتیب زیر است تا از این طریق اطمینان خرید کنندگان را بدست آورده و زمینه یک دادو ستد پایدار را فراهم آوریم:

این در حالی است که سایت هایی هستند که از اعتماد مردم سوء استفاده می کنند و از این طریق با تقلب و فریب مردم کالاهای تقلبی را می فروشند و یا بدون تحویل کالا پول دریافت می کنند. اما روش ما در فروش ظرف مسی به این صورت است تا اطمینان خریداران را جلب کرده و زمینه را برای یک تجارت پایدار فراهم کنیم:

Iدر مرحله اول خریدار از طریق سایت و کانال تلگرام با کالاها و ظروف آشنا شده و در صورت نیاز می تواند نمونه کالا را با دستور پرداخت در منزل یا محل کار خود دریافت کند. و پس از تایید نوع و کیفیت کالا، سفارش خرید خود را به صورت عمده یا تک به ما انتقال دهید.

در این مرحله خریدار ۳۰ درصد از مبلغ سفارش را به حساب فروشنده واریز می کند و با تحویل کالا به شرکت های باربری و ارسال بارنامه به باربری اقدام به بسته بندی کالا و آماده سازی حمل به مقصد می کنیم. خریدار و خریدار پس از دریافت بارنامه مابقی مبلغ را به حساب فروشنده واریز می کند.

البته برای اولین خریدها، ۷۰ درصد باقیمانده را می توان همزمان با تحویل کالا به ما یا نمایندگان ما در آن شهر در شهر خریدار جمع آوری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
X