ظروف مسی دسته دوم

قبل از اینکه قیمت ظروف مسی دست دوم را بررسی کنیم، ابتدا باید قدمت این ظروف، نحوه ساخت، اصل یا تقلبی بودن آنها را بررسی کنیم.

به نوع و مدل آنها نیز بستگی دارد. مانند برخی دیگر از فلزات، قیمت مس به قیمت جهانی بستگی دارد. قدمت ظروف مسی دست دوم حداقل به ۵۰ و حداکثر ۱۵۰ سال می رسد و انواع مختلفی از این ظروف وجود دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

انواع قاشق و چنگال، انواع لیوان، انواع میوه خوری، شکلات خوری، انواع کتری و قوری، انواع سینی و قندان، انواع گریل، انواع کاسه، انواع بشقاب انواع قابلمه و انواع دیگ از جمله ظروف مسی هستند که بهترین نمونه های دست دوم آن را داریم. ما آنها را به شما ارائه می کنیم.

لازم به ذکر است که ظروف تقلبی زیادی در بازار وجود دارد که با نام مس به فروش می رسند، بنابراین باید از مراکز معتبر تهیه کنید. نحوه تشخیص ظروف مسی اصل از تقلبی را به شما آموزش می دهیم. تنها چند راه ساده وجود دارد.

ظروف اصلی به صورت بسیار ظریف و منظم کوبیده می شوند که باعث زیبایی ظرف می شود. از صداشون میشه فهمید

به این ترتیب ظروف مسی اصل صدای بسیار ملایمی دارند اما نوع تقلبی آن صدای بسیار بلند و تیز و به عبارتی گوش خراش دارند.

یکی دیگر از راه های تشخیص رنگ است. ظروف اصلی رنگ بسیار روشن و زیبایی دارند در حالی که نوع تقلبی آن زرد و بی روح است و درخشندگی جالبی ندارد.

شما می توانید انواع ظروف دست دوم را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت از ما بخواهید. کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید تا زیباترین ظروف دست دوم را به شما معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
X