سرویس دیزی پز ۸ پارچه مسی

ارزان ترین قیمت دیزی ۸ پارچه مسی مدل ۱۷۵۰ را در این فروشگاه های اینترنتی بیابید، همچنین می توانید سرویس کالای مسی ۸ پارچه را بررسی کرده و آن را با سایر محصولات مقایسه کنید، محصولات فروشگاه دیجی کالا مقایسه با سایر فروشگاه ها و از کد تخفیف استفاده کنید.

سرویس قابلمه دیزی ۸ پارچه مسی این ست شامل ۶ عدد کاسه مسی به قطر ۱۶ میلی متربه کد ۱۳۳۰ در سایت ………. و یک دیزی پز دسته متوسط به قطر ۱۸ میلی متر کد ۱۶۵۸ در …… می باشد که با دسته که هنر دست است ساخته می شود.

کاسه مسی (قطر ۱۶ سانتی متر) کاسه مسی زنجان ساخت هنرمندان زنجانی در ابعاد مناسب که برای استفاده رومیزی بسیار مناسب می باشد. با چکش کاری، انجام شده روی این کاسه بسیار زیباتر و درخشان تر شده و می تواند روی میز خودنمایی کند. این محصول در سه سایز قطر ۱۴، قطر ۱۶ عمقی و قطر ۱۸ طراحی شده است و شما می توانید بنا به سلیقه خود یکی از این کاسه ها را انتخاب کنید.

دیزی خوری مسی دسته دار یکی از مزیت های این دیزی پز است که از صفر تا صد به دست چکش کاری که کیفیت کار را دوچندان می کند و نسبت به دیزی سفالی، نشکن و نسبت به دیزی سنگی سبک بود میتوان اشاره کرد. دیزی آشپزها از قدیم الایام در خانه ها و رستوران های سنتی بوده و هستند، اما اکنون با روی آوردن دوباره مردم به استفاده از ظروف مسی، هر روز به مشتریان دیزی مسی اضافه می شود.

فواید مس:

* مس به اکسید شدن گلوکز و در نتیجه آزاد شدن انرژی در بدن کمک می کند.

* به عنوان حامل اکسیژن در خون عمل می کند.

* در عملکرد مغز و اعصاب تأثیر زیادی دارد.

* به غده تیروئید کمک می کند تا ترشح هورمون ها را متعادل کند.

* عملکرد اسید آمینه تیروزین (برای عامل رنگ) ضروری است.

* ساخت گلبول های قرمز ضروری است.

* ارتباط نزدیکی با فعالیت آنزیم های روده دارد.

* مس میزان آدرنالین، نوراپی نفرین و دوپامین را افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
X